Manažer zakázek

Náplň práce:

  • Koordinace řízení zakázek v úzkém kontaktu se zákazníkem
  • Projektové řízení zakázek v oblasti automatizace a robotizace
  • Plánování a řízení kapacit
  • Organizace subdodávek
  • Monitoring termínů
  • Dohled nad kvalitou provedení projektu
  • Identifikace problémů a následné řešení

Profil uchazeče:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru)
  • Praxe v projektovém řízení v oblasti automatizace nebo konstrukce strojů a přípravků
  • Schopnost řešit technické problémy
  • Proklientský přístup
  • Komunikační dovednosti
  • Schopnost samostatného rozhodování,
  • Efektivní třídění pracovních priorit
  • Znalost cizího jazyka AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Plat 40-60 tis.
  • Pozici s prostorem pro vlastní myšlení a rozvoj
  • Zajímavou práci v prestižním oboru.
  • Podporu v dalším osobním i profesním rozvoji.
  • Prostor pro kariérní růst.
  • Práci na klíčových projektech.
  • Zázemí přátelského kolektivu
  • Ohodnocení odpovídající výkonu a zkušenostem
  • Příspěvek na stravování