Obráběč kovů

Náplň práce:

Náplní práce je Soustružení a frézování dílů, broušení a příprava potřebných obráběcích
nástrojů, zhotovení dílů dle dodané dokumentace, údržba soustruhu, frézy, brusek. Zkušenosti s
obráběním kovů jsou výhodou. Předpokladem je minimálně středoškolské vzdělání, technické myšlení,
manuální zručnost, schopnost práce v týmu, flexibilita. Nabízíme zajímavou práci v prestižním oboru,
podporu v dalším profesním rozvoji, ohodnocení odpovídající výkonu a prostor pro kariérní růst.
  • Soustružení a frézování, broušení kovových i nekovových dílů.
  • zhotovení dílů dle výkresové dokumentace
  • údržba soustruhu, frézy, brusek

Předpoklady:

  • Technické myšlení, manuální zručnost.
  • Zkušenosti s obráběním kovů jsou výhodou.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v prestižnním oboru.
  • Mzdu odpovídající výkonu a zkušenostem.
  • Zaměstnanecké benefity.
  • Možnost kariérního růstu.
V případě zájmu zasílejte životopis na: Katerina.grubnerova@descon-engineering.cz , nebo volejte: 724 005 228.